Giriş Kayıt

Jill Zarin: ''The Real Housewives of New York City'den ayrılmayı bekliyorduk!''


  1. Haberler
  2. Dizi
ArizMend - 21 Ekim 2011 20:38

2095 

Jill Zarin yaptığı açıklamada 'The Real Housewives of New York City'nin kadrosundan ayrılma kararının çıkmasına çok şaşırmadığını belirtti.

Geçtiğimiz ay çıkan söylentilerde bir çok ismin seriden ayrılabileceği ya da ayrılmalarına izin verilebileceği söyleniyordu. Bu söylentilerden kısa bir süre sonra Bravo TV'den yapılan açıklamada Alex McCord, Jill Zarin, Kelly Bensimon ve Cindy Barshop'un yaklaşmakta olan beşinci sezonda kadroda yer alamayacakları doğrulanmıştı.

Parade'ye açıklamalarda bulunan 48 yaşındaki aktrist kararın açıklanmasından önce gösteriden ayrılmayı düşündüğünü, bu yüzden buruk bir his taşımadığını söylerken ''Bu durum için kesinlikle hazırdım. Beşinci sezonda da yer almanın benim için en iyi yol olacağından emin değildim. Ancak yine de Bravo'nun kararı açıklamasına kadar bekledim'' ifadelerini kullandı.

Projede dört sene süren çok başarılı bir dönem geçirdiğini ifade eden Zarin yayıncı kanala teşekkürlerini sunarak ''Yaptığım işle gurur duyuyorum. Bu benim için farklı bir platform ve basamak oldu. Sektörde bana yeni kapılar açtığı için Bravo'ya minnettarım. Bu proje televizyondaki son işim değildi kuşkusuz. Şu anda paylaşamayacağım yeni projelerle yakında karşınızda olacağım'' şeklinde konuştu.

2008 yılından bu yana ekranlarda olan The Real Housewives of New York City; New York kadınlarının aile, arkadaş çevreleri, yoğun sosyal hayatları ile kariyer ve iş yaşamlarını bir arada sürdürme mücadelesini ekranlara taşıyor. 5.sezonun 2012'nin ilk aylarında başlaması bekleniyor.

dizimizi.com


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024