Giriş Kayıt

İlker Kaleli, BBC ve Netflix İş Birliğinde Hazırlanan The Serpent'ta Rol Alacak


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 11 Eylül 2019 18:29

496 

resim

İlker Kaleli, BBC ve Netflix iş birliğinde hazırlanan The Serpent dizisinin oyuncu kadrosuna dâhil oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda Tahar Rahim, Jenna Coleman ve Alice Englert gibi isimler de yer alıyor.

Poyraz Karayel ve Dip gibi yapımlarla tanınan İlker Kaleli, başrollerini Tahar Rahim, Jenna Coleman, Billy Howle ve Ellie Bamber gibi isimlerin paylaştığı BBC-Netflix ortak yapımı The Serpent’ın oyuncu kadrosuna dâhil oldu.

Konusu gerçek bir hikayeye dayanan dizi, 1970’lerde Hindistan, Tayland ve Nepal’deki 20 batılı gezgin gencin öldürülmesinin arkasındaki baş şüpheli Charles Sobhraj’ın sıra dışı hikayesini konu alıyor. 20. yüzyılın en azılı suçlularından biri olan Charles Sobrhaj’ı Tahar Rahim canlandırıyor.

resim

Dizinin kadrosunda yer alan diğer oyuncular arasında ise Alice Englert, Mathilde Warnier, Gregoire Isvarine, Sahajak Boonthanakit, Fabien Frankel, Chicha Amatayakul, Surasak Chaiyaat, Ruby Ashbourne-Serkis, Armand Rosbak, Ellie de Lange ve Amesh Edireweera gibi isimler bulunuyor.

BBC One tarafından ITV Studios’un bir parçası olan Mammoth Screen yapımcılığında hayata geçirilen 8 bölümlük dizi, aynı zamanda bir BBC-Netflix ortak yapımı. Richard Warlow ve Toby Finlay tarafından kaleme alınan dizinin yönetmenliğini Tom Shankland ve Hans Herbots üstleniyor. Dizinin yürütücü yapımcılığında ise Richard Warlow, Tom Shankland, Preethi Mavahalli, Mammoth Screen adına Damien Timmer, BBC adına Lucy Richer ve Netflix adına Carolyn Newman yer alıyor.

Çekimleri Tayland’da gerçekleşecek yapım İngiltere ve İrlanda dışındaki ülkelerde Netflix’te yayınlanacak.

The Serpent
2021
The Serpent
Suç / Dram / Gerilim58 dk

Yönetmen: Tom Shankland, Hans Herbots
The Serpent, 1970’li yıllarda Güneydoğu Asya’da Batılı turistlerin peşine düşen bir seri katilin hikayesini konu ediyor. Charles Sobhraj, Güneydoğu Asya’daki çeşitli ülkelere seyahat eden 20 gezginin cinayetinin sorumlusudur. Dünyanın farklı kıtalarında...
7.6 (45,068 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023