Giriş Kayıt

Hulu’dan The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy Dizisi Geliyor


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 26 Temmuz 2019 02:08

584 

resim

Douglas Adams’ın klasikleş bilim kurgu / komedi serisi The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy (Otostopçunun Galaksi Rehberi), Hulu’da dizi oluyor.

Dizinin yazar ve yapımcısı, daha önce Lost, Tom Clancy’s Jack Ryan ve Locke & Key gibi dizilerde çalışmış olan Carlton Cuse. Wonder Woman senaristlerinden Jason Fuchs da yazar ekibinde. 2005’te film uyarlaması da çekilen The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy’nin dizi uyarlamasına dair gelen haberler, bizi bir “modern uyarlamanın” beklediğine işaret ediyor.

Netflix ve Amazon Prime gibi platformların hem yeni orijinal yapımlar hem de klasiklerden yaptığı uyarlamalarla gördüğü ilgiyi düşününce, Douglas Adams’ın klasik romanının dizi uyarlamasının Hulu için “streaming” dünyasında dengeleri değiştirecek bir adım olarak tanımlanabilir. İlk olarak bir radyo tiyatrosu olarak yayınlanan The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy’nin dizi uyarlamasına dair somut gelişmeler gelmeye devam edecek.


The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
2005
The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
Macera / Komedi / Bilim-Kurgu109 dk

Yönetmen: Garth Jennings
Sabah şiddetli bir başağrısıyla uyanan Arthur, üzerinden otoyol geçeceği için kendisinden habersiz istimlak edilen evi yıkılmasın diye, kendisini dozerlerin önüne yola attığında, henüz sorunun ne kadar az olduğunun farkında değildir. Çünki dünyamız...
6.7 (209,290 Oy)

Kaynak: Bant Mag


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film