Giriş Kayıt

Homecoming'in 2. Sezonunun Başrolünde Janelle Monáe Yer Alacak


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 26 Temmuz 2019 02:11

338 

resim

Geçtiğimiz yılın en beğenilen dizilerinden Homecoming’in 2. sezonunun başrolünde Moonlight ve Hidden Figures gibi filmlerle tanınan Janelle Monáe yer alacak.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ilk sezonu ile büyük beğeni kazanan ve 2018’in en iyi dizileri arasında gösterilen Homecoming, 2. sezonu ile ekranlara geri dönecek. Ancak dizinin yeni sezonunda hem kamera önünde hem de kamera arkasında önemli değişiklikler olacak. Dizinin yaratıcısı olan ve ilk sezonun tüm bölümlerini yöneten Sam Esmail, 2. sezonda sadece yapımcı olarak yer alacak. Ayrıca ilk sezonda başrolü üstlenen başarılı oyuncu Julia Roberts da 2. sezonda rol almayacak.

İlk sezondaki etkileyici bir performans sergileyen Roberts’ın 2. sezonda rol almayacağını açıklamasının ardından gündeme gelen, 2. sezonda başrolü kimin üstleneceği sorusu sonunda cevap buldu. Homecoming 2. sezonunda başrolde Janelle Monáe yer alacak.

Aynı zamanda Grammy ödüllü bir şarkıcı olan Janelle Monáe, Moonlight ve Hidden Figures gibi beğeni kazanan filmlerde dikkat çekici performanslara imza atarak oyuncu olarak da iddialı olduğunu gösterdi. Son olarak Welcome to Marwen’da sinemaseverlerin karşısına çıkan Monáe, dizinin 2. sezonunda bir gün denizin ortasında bir kayıkta uyanan ve sadece oraya nasıl geldiğini değil kim olduğunu da hatırlayamayan bir kadını canlandıracak.

Dizinin ilk sezonundan hangi isimlerin 2. sezonda geri döneceği şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak Bobby Cannavale, Stephan James, Hong Chau ve Shea Whigham‘ın 2. sezon için geri dönen isimler arasında yer alması bekleniyor.

Micah Bloomberg ve Eli Horowitzw‘in 2016-2017 yılları arasında yayınlanan kurmaca podcast‘inden diziye uyarlanan Homecoming, ilk sezonunda izleyicilere gerilim dozu yüksek bir hikâye sunmuştu. Savaştan geri dönen askerleri günlük hayata yeniden adapte etme gayesindeki bir tesiste çalışan Heidi Bergman isimli bir kadını merkezine alan dizi, buradan gizemli şekilde ayrılan Heidi’nin 4 yıllık aranın ardından yollarının yeniden bu ilginç tesisle kesişmesini konu ediniyor.

2. sezonun konusu ve yayın tarihi gibi detaylar şimdilik belirsizliğini koruyor. Ancak dizide rol alması için Janelle Monáe ile anlaşılmış olması yeni sezon için hazırlıkların hız kazandığını gösteriyor.


Homecoming
2018
Homecoming
Dram / Gerilim30 dk

Yönetmen: Sam Esmail, Kyle Patrick Alvarez
Dizi, devlete bağlı çalışan gizli bir kurum olan Homecoming'te geçiyor. Heidi Bergman, askerlerin sivil hayata geri dönme aşamasında onlara psikolojik yardımda bulunan bu kurumda çalışmaktadır ancak işi bırakır. Aradan dört yıl geçer. Heidi dört yıllık...
7.4 (27,662 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film