Giriş Kayıt

HBO, İlk Sezonu Devam Eden Perry Mason'a İkinci Sezon Onayı Verdi


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 23 Temmuz 2020 14:06

400 

resim

HBO, Perry Mason'a devam kararı aldı ve birinci sezon finalinden önce, ikinci sezon onayı verdi. Başlangıçta bir mini dizi olarak planlanan dizi, eleştirmenler ve izleyicilerden olumlu eleştiriler almayı başardı. HBO'ya göre ilk bölümü 8 milyon kayıt edilebilen kişiye ulaşan dizinin, bu sebeplerle devam etmesine karar verildi.

HBO Programlama Başkan Yardımcısı Francesca Orsi, “Perry Mason'ın arkasında bulunan son derece yetenekli ekiple çalışmak heyecan verici bir yolculuk. İzleyiciler, her hafta 1930'lardaki Los Angeles'a geri dönmekten hoşlanıyorlar ve şovu, ikinci sezon için tekrar ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz." dedi.

Mason'ın gelişi, Warner Media'nın HBO Max platformunun yayın hayatına başladığı günlere denk geldi. Bu nedenle dizinin reklamını yapmak için çok büyük fırsatları oldu. Dizinin yürütücü yapımcıları arasında meşhur isimler Amanda Burrell, Robert Downey Jr., Susan Downey, Ron Fitzgerald, Joe Horacek, Rolin Jones ve Timothy Van Patten bulunuyor. Bu isimler sayesinde dizinin ve HBO Max'in reklamı da beklenenden daha etkili gerçekleşmiş oldu.

Aynı isimdeki ünlü Raymond Burr draması gibi, şimdiki Perry Mason da Erle Stanley Gardner romanlarının karakterine dayanıyor. Hikaye, Mason'ın 1957-66 CBS serisinde bilinen savunma avukatı haline gelmeden öncesinde gerçekleşiyor. Perry Mason, bu versiyonda, Fransa'daki savaş tecrübesi ve kırık bir evlilikten muzdarip olan, kiralık bir özel dedektif olarak karşımıza çıkıyor. Dizide Emmy ödüllü Matthew Rhys, Mason olarak yer alırken, Juliet Rylance, Chris Chalk, Shea Whigham, Tatiana Maslany ve John Lithgow diğer oyuncu kadrosunu tamamlıyor.

Perry Mason
2020
Perry Mason
Suç / Dram60 dk

Yönetmen: Timothy Van Patten, Deniz Gamze Ergüven
1932'de Los Angeles'ta geçen dizi, ünlü savunma avukatı Perry Mason'un Erle Stanley Gardner'in romanlarından gelen karakterlere dayanan kökenine ve hikayesine odaklanacak. Düşük ücretli bir özel müfettiş olarak hayatını yaşamaya çalışan Mason, Fransa'daki...
7.5 (19,868 Oy)

Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023