Giriş Kayıt

Dads İçin Tam Sezon Onayı


  1. Haberler
  2. Dizi
istasy10 - 07 Kasım 2013 13:53

1060 

FOX kanalının yeni komedi dizilerinden “Dads” tam sezon onayını almayı başardı. Ek bölüm siparişi ile bölüm sayısını 22′ye de tamamlayan dizi, böyleyecek ilk sezonunu garantilemiş oldu.

TED adlı filmin yapım ekibinin elinden çıkan dizinin başrolünde başarılı oyuncu ve dublaj sanatçıcısı Seth Green ile en son Ted filminden adından söz ettiren bir diğer başarılı isim Giovanni Ribisi yer alıyor.

Başarılı bir video oyun şirketinin kurucusu, çocukluk arkadaşı, 30′larında iki adamın hayatı, kendilerince orijinal kişilikleri olan babalarının onların yanına taşınması üzerine karışan hayatlarının eğlenceli maceralarının anlatıldığı dizi 6. bölümü ile 5 kasım 2013′te kaldığı yerden devam edecek.

Serkan Çakmak

Dads
2013
Dads
Komedi24 dk

Yönetmen: Mark Cendrowski, Gerry Cohen, David Trainer
Başarılı bir video oyun şirketinin kurucusu, çocukluk arkadaşı, 30′larında iki adamın hayatı, kendilerince orijinal kişilikleri olan babalarının onların yanına taşınması üzerine karışıyor. Bundan sonra Warner’ın (sağdaki) evliliği ve hayatı,...
5.4 (6,884 Oy)


Yorumlar

Quaresmania 07 Kasım 2013 20:21
Şaşırmadım desem yalan olur. Pilot bölümünü izlemiştim ve hayatımda izlediğim en kötü komedi dizisi olduğuna kanaat getirmiştim.Oyunculuklar, güldürme ögeleri hepsini berbat buldum. Ki dizinin notları da benim dizi hakkındaki görüşlerimi doğrular nitelikteydi. Bu bile fazla olmuş, 2. sezonu göremeyeceğini düşünüyorum.

YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2022