Giriş Kayıt

Constantine, Sigara İçemeyecek


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 30 Haziran 2014 21:27

2367 

resim

Ütülenmemiş takım elbisesi, sarı saçları ve Liverpool’a ait aksanıyla NBC ekranlarında boy göstermeye hazırlanan John Constantine’in ikonik denilebilecek bir özelliği ne yazık ki dizide yer alamayacak.

Hatırlarsanız Constantine’i her gördüğünüzde elinde mutlaka bir sigara olurdu. Artık bu özelliğini kaybedecek denebilir. Çünkü David S. Goyer’in açıklamalarına göre NBC ile en başından bu yana görüşmelerin sürdüğünü fakat kanalın tartışmalarda üstünlük sağlamayı başardığını öğrendik.

Pilot bölümün yönetmeni Neil Marshall, John Constantine’in en yeni uyarlamasının sigara içmeyen bir karakter olacağını açıkladı. Alınan bu karar yüzünden de bir hayli hayal kırıklığına uğradığını belirten Marshall, kanalda yayımlanan hiçbir içerikte sigara içilemeyeceğinin belirtildiğini ve karakterin en önemli özelliklerinden birinin bu yüzden kaybedildiğini söyledi.

Yine de Constantine’in yaratıcı ekibinin bu konu üzerinde çalışmaya devam ettiğini ve bir şekilde bu yasağı delmenin yollarının bulunabileceğini düşündüklerini ekleyerek açıklamalarını noktaladı.


Constantine
2014
Constantine
Dram / Fantastik / Korku43 dk

Yönetmen: Romeo Tirone, Neil Marshall
DC Comics'in korku çizgi romanı Hellblazer'dan uyarlama yeni dizi Constantine, NBC ekranlarında başlamaya hazırlanıyor! Dexter’ın yaratıcılarından Daniel Cerone ve Kara Şövalye (The Dark Knight) serisinin senaristlerinden David S. Goyer’ın imzası bulunan...
7.5 (56,356 Oy)

Kaynak: superkarga


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film