Giriş Kayıt

Christina Applegate ve Linda Cardellini'li Yeni Dizi Dead to Me'den İlk Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 03 Nisan 2019 16:49

612 

resim

Christina Applegate ve Linda Cardellini’nin başrollerini paylaştığı yeni Netflix dizisi Dead to Me’den ilk fragman yayınlandı. Oldukça farklı karakterlere sahip iki kadının bir yas sürecinden geçerken arkadaş olma sürecini işleyen dizinin ilk sezonu 3 Mayıs’ta yayınlanacak.

Christina Applegate’in Jen, Linda Cardellini’nin de Judy karakteriyle yer alacağı dizide, ikisi de kendi trajik kayıplarının üstesinden gelmeye çalışan iki kadının bir psikolojik destek grubunda tanışıp arkadaş olması işleniyor. Jen daha alaycı ve karamsar, Judy daha pozitif ve özgür ruhlu olmasına rağmen zıt karakterdeki bu iki kadın arkadaş olmayı başarıyor. Jen bir trafik kazasında eşini öldüren ve kaçan şoförü bulmaya kararlı ve yardımcı olabilecek tek insanın Judy olduğunu düşünüyor. Judy ise Jen’i hayatını mahvedebilecek bir sırdan korumaya çalışıyor.

Oyuncu kadrosunda James Marsden, Ed Asner ve Brandon Scott gibi isimleri de barındıran Dead to Me’nin yaratıcısı 2 Broke Girls ve One Big Happy dizileriyle tanınan Liz Feldman. CBS Television Studios’un Netflix için hazırladığı dizinin yürütücü yapımcıları ise Christina Applegate, Christie Smith ve Gloria Sanchez Productions’tan Jessica Elbaum.

Oyuncu kadrosu ve konusuyla merak uyandıran dizinin ilgi çekici fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz. Yas tutmayı ve acıyla başa çıkmayı hem keskin hem de alaycı şekliyle ele alan dizinin fragmanı anlatım şeklini biraz belirsiz kılsa da epeyce merak uyandırıyor ve izlenmeyi hak ediyor.Dead to Me
2019
Dead to Me
Komedi / Dram30 dk

Yönetmen: Amy York Rubin, Kat Coiro, Geeta Patel
Dead to Me konu olarak Christina Applegate’in canlandırdığı Jen karakterini takip ediyor. Cinayete kurban giden kocasının yasını tutmaya devam eden Jen, öfke sorunlarıyla boğuşmakta ve tuhaf mizahıyla çevresindekilere zor anlar yaşatmaktadır. Ancak özgür...
7.9 (99,745 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024