Giriş Kayıt

Black Mirror Dizisine Black Mirror: Bandersnatch İsminde Bir Film Gelebilir


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 21 Aralık 2018 03:32

1300 

resim

Netflix, 5. sezonu merakla beklenen Black Mirror dizisine Black Mirror: Bandersnatch isminde bir film yayınlama hazırlığında olabilir.

İlk sezonlarıyla oldukça beğenilip büyük bir hayran kitlesi edinen Black Mirror, geçtiğimiz yılın son günlerinde yayınlanan 4. sezonuyla karışık geri dönüşler almıştı. Buna rağmen 5. sezon onayını alan dizinin yeni sezonunun ne zaman geleceği ise sır gibi saklanıyor.

Hatırlayacaksınız geçtiğimiz haftalarda Black Mirror’ın 5. sezonunun 28 Aralık’ta yayınlanabileceği ve sezonun ilk bölümünün isminin Bandersnatch olabileceği gündeme gelmişti. Ancak gelen son haberlere göre Bandersnatch, bir Black Mirror bölümünden ziyade Black Mirror filmi olabilir.

Böyle bir konunun gündeme gelme nedeni, Netflix’in arama sayfasına “Bandersnatch” kelimesi yazdığınızda karşınıza çıkan sonuçlar.


resim

Görselde de görebileceğiniz üzere bu aramanın sonucunda Black Mirror: Bandersnatch, Black Mirror’dan ayrı olarak ve film kategorisinde görünüyor. Film için yapılan açıklama da “Birazdan dönecek.” şeklinde.

Adını Lewis Carroll’ın 1872 yılında yayımlanan Alis Harikalar Diyarında kitabındaki bir karakterden aldığını tahmin ettiğimiz Bandersnatch, konuşulanlara göre İngiltere’de geçen bir film olabilir. Keza nisan ayında İngiltere’nin Croydon bölgesinde bazı çekimler yapıldığı konuşulmuştu. Ayrıca filmin, izleyicilerin hikâyeyi interaktif olarak yönlendirebileceği bir tarzı da olabileceği söyleniyor. Geçtiğimiz günlerde Black Mirror’ın 5. sezonunda yer alacağını söyleyen Miley Cyrus, bununla Bandersnatch’i mi kast etti yoksa yeni sezon bölümlerini mi, işin bu kısmını da bilemiyoruz.

Konuyla ilgili olarak Netflix’ten herhangi bir resmi açıklama gelmiş değil.


Black Mirror
2011
Black Mirror
Dram / Gizem / Bilim-Kurgu60 dk

Yönetmen: Owen Harris, Carl Tibbetts, Otto Bathurst
Her sezonunda ve her bölümünde farklı konu işleyen dizi ayrıca her sezonunda bambaşka bir yapım haline gelmekte, farklı oyuncular, farklı yönetmenler ve farklı senaristler. Bu yüzden aslında tüm dizi işleyişi farklı şekilde ama dizi sezonlarının ortak...
8.7 (645,335 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film