Giriş Kayıt

Alias Yeniden Ekranlara mı Dönüyor?


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 12 Haziran 2017 15:33

806 

resim

J.J. Abrams işin içinde mi?

Sydney Bristow’u özleyenler için güzel bir haberimiz var. En azından artık umudumuz var. Geçtiğimiz Cumartesi günü ATX Festival’de bir araya gelen Alias’ın yapım ekibi dizinin yeniden ekranlara dönüp dönmeyeceği hakkında konuştu. EW.com’a konuşan Alias’ın yapımcılarından Josh Applebaum, “Gerçekleştirebilirsek mükemmel olur. J.J. Abrams’la bile konuyu görüştük. Doğru fikir gelene kadar bekleyeceğiz. Eğer kusursuz bir iş çıkarmayacaksak, başlamayı düşünmüyoruz.” dedi. Uyarlama fikrinin henüz konuşma aşamasında olduğu çok aşikar ama hepimizin bildiği gibi her zaman ilk adım bu şekilde atılıyor.

ABC’nin sevilen casusluk dizisi Alias beş sezonun ardından 2006’da final yaptığında; Dixon, Sydney ve Michael’ı yeni bir görev için yardım istemek için ziyaret etmişti. On yıldan fazla bir sürenin ardından olayların nasıl gelişebileceği ise merakla bekleniyor.


Alias
2001
Alias
Aksiyon / Dram / Gizem42 dk

Yönetmen: Ken Olin, Lawrence Trilling, Jack Bender
Sydney Bristow (J.Garner), üniversitenin ilk yılında CIA'in gizli kolu olduğuna inandığı SD-6 isimli bir örgütte çalışmaya başlar. Ancak SD-6’nın aslında devlete düşman olan ülkeler ve gruplar için çalışan bir anti-devlet örgütü olduğunu öğrenir....
7.6 (51,322 Oy)

Kaynak: Beyazperde


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2022