Giriş Kayıt

Ajan Carter Dizisinden Son Gelişmeler?


  1. Haberler
  2. Dizi
CruSuS - 23 Eylül 2013 13:26

4549 

resim


Henüz çok erken aşamalarda olduğu belirtilen yeni Marvel projesi ile Kaptan Amerika karakterinin kız arkadaşı Ajan Peggy Carter'ın hikayesini televizyon dizisi haline getirecek.

Deadline'ın haberine göre "Demir Adam / Iron Man", "Kaptan Amerika" ve "Thor" filmlerinin yapımcılarından, yapımcı ve yönetmen Louis D'Esposito'nun yönetmenliğini üstleneceği seri, Ajan Peggy Carter'ın Kaptan Amerika'nın ölümünden sonra devam eden maceralarını konu alacak. En az 13 bölüm olarak düşünülen proje Amerikan kanalı ABC'de yayınlanacak. Projeye "Demir Adam 3 / Iron Man 3"nin Blu-ray seçeneğinde bulunan kısa film "Agent Carter"ın ilham verdiği belirtiliyor. "İlk Yenilmez: Kaptan Amerika / Captain America: The First Avenger" ve "Agent Carter" filmlerinde Ajan Carter'ı canlandıran Hayley Atwell'ın rol için geri gelip gelmeyeceği ise şu an için belirsizliğini koruyor. Proje için çekimlerin gelecek yıl başlayacağı konuşuluyor.Milliyetsanat


Yorumlar

Sinigami 19 Mart 2014 12:50
resim

Agent Carter’ı hatırladınız mı? Hani Captain America First Avenger filminde Cap’in olası sevgilisini oynayan Britanya asıllı ajandı kendisi. Filmin kayda değer tek kadın oyuncusu olarak da hatırlıyor olabilirsiniz kendilerini.

Uzun bir süredir Disney bir Agent Carter dizisi peşindeydi. Kendisinin Ironman 3 Bluray’inde One Shot kısa filmi de mevcut. Dizi projesinde son durum şu: hala yapımı onaylanmadı.

ABC kanalı üzerinden yayımlanması planlanan dizinin pilot senaryosu hazır ama senaryonun dışında herhangi bir hazırlığın devam etmediği söyleniyor. Pilotun yazarları Markus ve Stephen McFeely’ye göre mini dizi olarak kurgulanan dizi en fazla 13 bölümden oluşacak, ve dizi Agents of Shield’dan çok, Luke Cage gibi Netflix serilerine daha yakın bir formatta çekilecekmiş.

Yazarlara göre Captain America: First Avenger’da Ajan Carter’ı canlandıran Haley Atwell’in hala Ajan Carter rolüne geri dönmek için heyecanlı olduğu ve Dominic Cooper’ın da sıcak bakması durumunda Howard Stark’ın da düzenli bir konuk oyuncu olarak dizide yer alma ihtimali var.

Aşağıda Ironman 3 Blu-Ray’inden Agent Carter One Shot’undan bir klip izleyebilirsiniz.
Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023